Чернігівський лікеро-горілчаний завод продали за 39,7 мільйона гривень

Чернігівський лікеро-горілчаний завод «Кристал», підрозділ облдержоб’єднання «Чернігівспиртгорілка», приватизували 29 жовтня на електронному аукціоні.

 

Про це повідомляє управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області регіонального відділення Фонду держмайна України по київській, Черкаській та Чернігівській областях.  

 

В аукціоні взяли участь дві юридичні особи, які на конкурентних торгах підвищили вартість активу до 39 690 000,00 гривень з ПДВ, йдеться у повідомленні.

 

За інформацією порталу Gorod.cn.ua, вартість лота становила 29 122 900 без ПДВ. Учасниками аукціону стали ТОВ «ТЕХНОКОМПЛЕКТСЕРВІС» та ТОВ «СПІРІТ ЕТИЛ». Останнього визнали переможцем.

 

Компанію ТОВ «СПІРІТ ЕТИЛ» зареєстрували 2018 року у Києві. Вона займається гуртовою торгівлею. Керівником та кінцевим бенефеціарним власником є Дермель Анастасія Володимирівна.

 

Комплекс будівель ЦМК має загальну площу 7 743,0 кв.м квадратних метрів, які розміщена 2,5 гектарах землі. До аукціону спиртзавод перебував в оренді ПРАТ «ЧЛГЗ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГОРІЛКА».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД ПІДЕ «З МОЛОТКА»

 

Комплекс будівель ЦМК має загальну площу 7 743,0 кв.м квадратних метрів.

 

Фото – ілюстративне

 

Источник