Чернігівський театр отримав визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року – 2021»

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародної спільноти успішних організацій. Уже 17 років поспіль він визначає провідні підприємства країни, які дотримуються принципів відкритості та добропорядності у своїй діяльності. Цього року рейтинг укладено за підсумками діяльності 1 237 916 підприємств України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чернігівському драмтеатрі розпочався 96-й театральний сезон (Фото)

За результатами рейтингової програми «Лідер року – 2021» Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка зайняв 4 місце серед суб’єктів господарювання України за показником «Тривалість фінансового циклу», а також 1 місце серед суб’єктів господарювання Чернігівської області за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг». Результати рейтингу є підставою для присвоєння театрові звання «Лідер року – 2021».

І хоча Чернігівський академічний драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка насамперед є культурно-мистецьким закладом, успішну діяльність якого підтверджено чисельними нагородами, дипломами та гран-прі за участь у найпрестижніших театральних фестивалях і конкурсах, високі фінансово-економічні показники діяльності закладу теж мають важливе значення. Від цього залежить спроможність театрального колективу не тільки виживати у вкрай важких умовах сьогодення, а й забезпечувати високий рівень творчої складової діяльності театру. Відтак досягнення високих фінансово-економічних показників у Національному рейтингу насправді стає запорукою як плідної діяльності творчого складу театру, так і високого авторитету закладу в Україні та зростання популярності серед глядачів.

Раїса Міненко, 

керівник літературно-драматургічної частини театру

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник