Чернігівську ТЕЦ повернули в управління міста

Чернігівська ТЕЦ, яка 23 роки перебувала в оренді приватної фірми,  повернулася в управління міста. Господарську діяльність відтепер здійснюватиме міське комунальне підприємство «Теплокомуненерго».

 

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 21 серпня.

 

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

 

“У зв’язку із закінченням 20 серпня 2023 договору оренди єдиного майнового комплексу  від 25.12.2000, укладеного між фондом комунального майна ЧМР та ТОВ «ФІРМА "ТЕХНОВА"», сьогодні (21 серпня, — ред.) було підписано акт приймання-передачі ЄМК, що повертається з оренди за даними останньої інвентаризації майна, проведеної станом на 31 грудня 2022 року”, — йдеться в повідомленні.

 

У співробітників 21 серпня був останній робочий день у штаті ТОВ «ФІРМА "ТЕХНОВА"», а вже 22 серпня їх почнуть переводити в склад «Теплокомуненерго». Перша хвиля — близько 280 працівників та працівниць.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗРУЙНОВАНИЙ ГОТЕЛЬ «УКРАЇНА» У ЧЕРНІГОВІ ДЕМОНТУЮТЬ: ВИКОНКОМ НАДАВ ДОЗВІЛ

 

“У нас є галузева угода, відповідно до якої ми відрегулюємо рівень заробітної плати співробітників. Вона зросте до 50%. Далі будемо дивитися цифри та можливості”, — повідомив колективу виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

 

На фінансування діяльності КП «Теплокомуненерго» з бюджету Чернігівської міської територіальної громади сумарно заплановано спрямувати 56 мільйонів гривень. Ці кошти сформують фонд оплати праці, поки підприємство не почне надавати чернігівцям послуги і отримували за них кошти, а також дозволять підготувати комплекс до опалювального сезону та придбати необхідні хімічні реагенти. 

 

Фото — ілюстративне.

 

Источник