Чи будуть вихідні на свята цьогоріч: подробиці

Перший вихідний на зимові свята мав настати на честь Різдва. Вихідний на Різдво 25 грудня випадає на понеділок — в цей день українці повинні були відпочивати,- повідомляє cheline.com.ua.

Проте через дію воєнного стану в Україні всі додаткові вихідні та неробочі дні скасовуються. Однак у приватних компаніях роботодавці можуть надати їх на власний розсуд. У такому випадку у працівників буде вихідний на Різдво 2023.

Вихідний на Різдво 7 січня скасовано законопроектом Верховної Ради номер 9431. Навіть у працівників приватних компаній не буде вихідного на Різдво 7 січня 2024 року, оскільки у вересні церква перейшла на новий церковний календар.

Новий рік є одним з офіційних свят, які передбачають додатковий неробочий день. Законом надається вихідний 1 січня 2024 року.

Як і у випадку з Різдвом, вихідний 1 січня 2024 року в Україні залишається на розсуд роботодавця через дію воєнного стану. Прийдешній Новий рік випадає на понеділок.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: cheline.com.ua Теги: Чи, Будуть, Вихідні, На свята, Цьогоріч, Подробиці

Источник

Новости Чернигова