Чи підуть чернігівські учні до школи? Все вирішиться сьогодні

Управління освіти та управління охорон здоров’я мають проаналізувати усі цифри щодо ситуації з поширенням коронавірусу в Чернігові та визначитися: чи запрацюють школи з 28 жовтня чи ні.

Таке доручення міський голова Чернігова Владислав Атрошенко дав керівникам управлінь. Чиновники мають сьогодні оголосити про своє рішення.

Мер зазначив, що школи – великий фактор ризику (як приклад, навів ситуацію з власною дитиною, яка інфікувалася, на переконнаня міського голови, саме у школі).

– Якщо ми відкриємо школи, то за 2–3 тижні ми їх закриємо. Бо до коронавірусу зараз додається ще й грип, – висловив свою думку Владислав Атрошенко і попросив донести виважену інформацію до батьків, аби уникнути паніки та спекуляцій на цій темі.

– Треба поставитися відповідально. Беремо суто математичну складову. Математика все вирішує. Якщо будемо рухатися по принципу найменшого спротиву, коли всім зручно, – швидко опинимося у ситуацію, коли всім буде незручно, – додав мер.

Попередньо можливий сценарій, за якого учні 1–4 класів будуть навчатися у звичайному режимі, а 5–11 класи будуть вчитися двома потоками по черзі: два тижні у школі, два тижні – дистанційно.

Також міський голова попросив тверезо подивитися на позашкільні гуртки:

– Це не нормально коли в школу дитина не йде, а на гуртки ходять.

Источник

Новости Чернигова