Чи покращився стан прилуцьких укриттів після призначення профільного заступника?

04 січня 2024 р.   11   0

Чи не найкраще про стан справ у громаді свідчить відсоток компетентних фахівців на своїх посадах. Чи покращився стан прилуцьких укриттів після призначення профільного заступника? Наприкінці року в очільниці міста з’явилося два нових заступники. Тетяна Пахомова відтепер відповідає за гуманітарну роботу, а Сергій Чміль – за сферу надзвичайних питань. Меркиня наголошувала, що тепер у цих сферах наступить повний порядок і в такий спосіб вдасться розвантажити ще одного заступника Олександра Сивенка. Натомість роботи у нього ще додалося, бо левова частина роботи заступниці з гуманітарних питань лягла на його плечі. У свою чергу відповідальною роботою з питань надзвичайних ситуацій нині  займається Сергій Чміль.

Тож, як у місті ведеться важлива і відповідальна робота з питань надзвичайних ситуацій події вирішили поцікавитися у профільного заступника.

На виготовлення ПКД для нових споруд цивільного захисту в минулому році було виділено півтора млн грн. По 300 тис. на кожне укриття відповідно. Проектно-кошторисна документація вже в процесі виготовлення.

З коментаря стає зрозуміло, що ПКД на будівництво захисних споруд за півтора млн вже виготовляється, а сума коштів на їх будівництво поки не відома і хтозна коли буде виділятися. Містяни можуть навести безліч прикладів морально застарілих документацій, які так і не пішли в роботу. Це і про об’їздну дорогу, і про центр реабілітації на базі колишнього 7-го садочка. А відтак чи побудують у Прилуках 4 захисні споруди з нуля — дуже велике питання, кажуть містяни. І в свою чергу цікавляться, чи приведуть до ладу хоча б ті, що існують. Бо вже 2 роки від початку повномасштабної війни, а віз і нині там.

Все що на сьогодні робить влада, так це після ревізії вказує на недоліки балансоутримувачам. Прилуцькі укриття дійсно в жахливому стані, б’ють на сполох містяни. І поки що кадрові зміни до якісних, нажаль, не привели.

Хочеться вірити, що порядок в місті таки настане, резюмує Віталій Юрочко. Головне, аби за те не довелося заплатити надто високу ціну.

Джерело

Новости Чернигова