Чи потрібні геймерам складні навушники

Є багато критеріїв, за якими вибирають навушники для геймерів. І коли мова заходить за формфактор, здебільшого підбирають варіант під конкретну людину. Проте є ще один момент, на який варто звернути увагу в сучасному світі — можливість скласти навушники. Навіщо це геймерам, та чи вплине така конструкція на якість звуку — далі в матеріалі.

Image

Кому потрібні складні навушники

Першочергово конструкція рекламувалася як ідеальний варіант для вуличної гарнітури. Коли її треба прибрати в кишеню сумки, набагато зручніше, якщо динаміки можна скрутити, а дужку — скласти двоє.
Проте й удома ця конструкція може бути корисною. Зазвичай бездротові геймерські навушники та інші моделі не складають у шухляду, адже там вони займають багато місця. Тому техніка залишається на столі або висить на екрані. Це не дуже добре, особливо, якщо вдома є:

  1. маленькі діти;
  2. тварини;
  3. підвищена вологість.

Також це корисно, узявши до уваги ситуацію в Україні сьогодні. Якщо доведеться переїздити або йти з тривожною валізкою до сховища, набагато легше взяти із собою складні навушники. До того ж у сумках вони з меншою ймовірність зламаються.

Чи впливає це на звук

Складні навушники виробляють не всі бренди. Це пов’язано з тим, що вони серед геймерів поки не дуже популярні. Проте, якщо модель усе ж зроблена так, її якість буде на хорошому рівні.
Зазвичай такі навушники складаються в районі динаміків та дужки. Елементи кріплення додатково посилюють — так само роблять і з моделями, де ці частини крутяться або налаштовуються під конкретного геймера. Тому, якщо ви вибираєте складні навушники від перевіреного виробника, жодного погіршення якості звуку не буде.

На що ще звертати увагу

Перша опція — закрита чи відкрита конструкція. Це впливає на те, чи буде оточення чути шум. Закриті забезпечують хорошу ізоляцію, проте за тривалого використання можуть спровокувати дискомфорт у вухах. З відкритими на високій гучності ігровий процес почує оточення, але користувач зручніше сидітиме довше.
Навушники мають бути комфортними. Тому, якщо мова йде про повнорозмірні варіанти, звертають увагу на матеріал амбушур. Вони мають бути м’якими, проте пружними. Зазвичай усередині — поролон або піна, залежно від бренду та ціни. Зовні вони вкриті шкірою, шкірзамінником чи велюром: перші два варіанти легше чистити, проте від них улітку потіє голова, а останній — зручніший, але потребує більшого догляду.
Щодо характеристик — необхідно вибирати те, на що вистачає бюджету. Виробники можуть запропонувати ідеальне звучання, широкий частотний діапазон, гарні чутливість та опір, але це будуть не дешеві моделі. Проте сьогодні багато такої техніки мають якісні драйвери як для гаджетів середньої ціни.

Новости Чернигова