Чому ніжинці скаржаться на роботу РАЦСу

Останнім часом до Ніжинської міської ради надходить багато скарг щодо надання послуг Ніжинським відділом реєстрації актів цивільного стану. Про це на розширеній міжвідомчій нараді повідомив міський голова Олександр Кодола.

На нараду була запрошена начальниця Ніжинського РАЦСу Світлана Катруха.

Світлана Степанівна зазначила, що РАЦС працює з понеділка по суботу (з 08:00 до 15:41), неділя — вихідний. Обідня перерва з 12:00 до 13:00.

У приміщенні РАЦСу не відключають світло за графіком, відключення можуть бути лише аварійні. Саме таке відключення відбулося вчора, світла не було дві години. «Акти державної реєстрації й свідоцтва ми не маємо права складати від руки, тому запропонували людям зачекати, — говорить Світлана Катруха. — Але люди не стали чекати й пішли скаржитись».

Після вихідного дня у Ніжинському РАЦСі завжди більша кількість звернень, тому відділ звертався до Міністерства юстиції з пропозицією працювати 7 днів на тиждень, щоб неділя також була робоча. Але в Міністерстві відмовили і запевнили, що необхідності у додатковому робочому дні не має.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що вразі необхідності Ніжинському РАЦСу допоможуть забезпечити безперебійне електропостачання для надання послуг.

Nizhyn Post 

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник