Чверть мільярда Атрошенка: деклараційне оновлення мера Чернігова

98 мільйонів 472 тисячі 964 гривні доходу (повернення депозиту від «АБ «УКРГАЗБАНК») і 24 325 гривень відсотків задекларував чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій з’явилося сьогодні, 10 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чергові мільйони Атрошенка: в мера Чернігова – «оновлення» декларації

Окрім того, кілька днів тому (7 червня) в Єдиному державному реєстрі декларацій з’явилося ще одне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані мера Чернігова. Владислав Атрошенко отримав 1 000 000 гривень дивідендів від ПП «АГРО-ТРЕЙДЕР».

За даними аналітичної системи «Youcontrol», кінцевими бенефіціарними власниками ПП «АГРО-ТРЕЙДЕР» є Владислав Атрошенко і його бізнес-партнер Валерій Куліч.

Нагадаємо також, що 07.05.2021 року Владислав Атрошенко задекларував 848 021 гривню доходу (проценти АБ «УКРГАЗБАНК») і повернення депозиту в розмірі 140 мільйонів 826 тисяч 414 гривень.

У згаданих проміжках часу не було повідомлень про суттєві зміни в майновому стані Владислава Атрошенка (в Єдиному державному реєстрі декларацій), що свідчили б про те, що він вносив на депозит якусь суму із вищезгаданих 140,8 мільйона гривень. Тому, за даними Єдиного державного реєстру декларацій, міський голова Чернігова за останній місяць отримав дохід (повернення депозиту) в майже 250 мільйонів гривень.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник