Цьогоріч на Чернігівщині відремонтують 11 мостів

Цього року в рамках програми Президента «Велике будівництво» в Чернігівській області відремонтують одинадцять мостів.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Зокрема, по три оновлених мости отримають громади в Новгород-Сіверському та Чернігівському районах. Ще по два мости відремонтують в Ніжинському та Корюківському районах, один – в Прилуцькому.

Так, прилучани отримають оновлений міст на автомобільній дорозі «Гнатівка — Горобіївка — Савинці».

Ніжинці  –  через канал біля сіл Рівчак-Степанівка на автодорозі «Носівка — Лосинівка — Велика Дорога» та через річку Остер біля села Адамівка на автомобільній дорозі «Носівка — Держанівка – /М-02/» з під’їздом до села Козари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОНАД 400 ТИС ГРИВЕНЬ: ПІД ЧАС РЕМОНТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО МОСТУ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВИКРИЛИ РОЗКРАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ

Новгород-Сіверщина отримає оновлені мости через струмок на автомобільній дорозі загального користування «Корюківка — Наумівка — Перелюб — Погорільці — Семенівка» з під'їздом до с.Баранівка; через ріку Десна на автомобільній дорозі місцевого значення Новгород-Сіверський — Бирине; та через річку Малотеч на автомобільній дорозі місцевого значення «Троїцьке — Ларинівка».

В Корюківському районі капітально відремонтують міст через струмок на автомобільній дорозі місцевого значення «Чорнотичі — Кудрівка — Лозова» та на автомобільній дорозі місцевого значення «Гвоздиківка — Смяч».

В Чернігівському районі ремонтуватимуть міст через річку Свишень на дорозі «Довжик — Хмільниця — Роїще»;  через струмок на дорозі «Городня — Кузничі — Деревини» та через канал на автомобільній дорозі загального користування «Гальчин — Хрещате — /М-02/», біля села Гальчин.

Фото — ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова