Де шукати якісні запчастини на Мазду?

Автомобілі японської марки Mazda являються одними з найпопулярніших в нашій країні.

 

В Японії ця компанія займає 6 місце. Найбільшим попитом серед любителів невеликих і потужних авто користується модель Mazda 3.

 

Дана модель володіє чудовою динамікою, потужним двигуном на 150 к.с., оригінальним дизайном, високою безпекою. Серед автомобілів більш високого класу провідні позиції займає модель Mazda 6, вона стильна, надійна та комфортна. Проте експлуатація автомобіля в Україні потребує особливої уваги до обслуговування. Щоб забезпечити довготривалу роботу всіх систем та вузлів вам знадобляться якісні запчастини. Найбільш надійними рахуються оригінальні деталі, тобто такі, які були виготовлені безпосередньо на тому ж конвеєрі, що і сам автомобіль. Вони гарантовано підійдуть під конкретну модель авто та прослужать досить довго.

 

Проте мають вони декілька суттєвих недоліків: висока ціна та довгий час очікування доставки. Другим варіантом можуть стати аналогові автозапчастини — копії оригіналів виготовлені сторонніми компаніями. Хоч вони й коштують набагато дешевше, але й гарантій якості ви не отримаєте. Хорошою альтернативою в цьому випадку можуть стати б/в запчастини для Мазди. Це ті ж оригінали, проте у вживаному стані, що й впливає на їхню вартість. Одна потрібно остерігайтесь підробок та мотлоху. Використання таких компонентів не тільки призведе до поломок, а й може бути небезпечним для життя. Тому купувати б/в деталі радимо лише у перевірених постачальників. Найкращим варіантом буде розборка Мазда з Польщі.

 

Чому купувати запчастини варто на авторозбірках?

 

Багато українських автовласників стали постійними клієнтами так званих авторозбірок (шротів). Пояснюється це безліччю переваг:

 

— великий асортимент, в наявності запчастини для будь-якої марки та моделі авто;

— чудовий стан деталей і довгий робочий ресурс;

— низькі ціни;

— гарантія на встановлення та перевірку, можливість обміну/повернення;

— кожна деталь ретельно перевіряється перед відправкою замовнику;

— допомога у підборі;

— можливість оплати як готівкою, так і безготівковим розрахунком;

— підбір запчастин по оригінальному номеру чи VIN-коду авто;

— оперативна доставка.

 

Авторозбірка Autodil здійснює продаж запчастин Мазда в гарному стані та за доступними цінами. Там ви знайдете деталі для різних моделей і модифікацій, наприклад, Мазда E2200, MX-3, MX-5, Premacy, Tribute, Demio та ін. Доставка здійснюється напряму з Польщі (з Allegro.pl). Займає це в середньому 3–5 робочі дні.

 

Источник