Дефлектори вікон та капота — вироби для комфортного пересування в автомобілі

Автомобільні дефлектори — це пристрої, які встановлюються на машину для того, щоб покращити не тільки її зовнішній вигляд, а й функціональність. Вони виготовляються з різних матеріалів, а самн: пластику, акрилу і скла.

В каталозі інтернет-магазину «Болгарка.укр» до уваги покупців представлені дефлектори вікон та вітровики, а також дефлектор на капот. Перший варіант товару — вироби, які можуть бути встановлені на передні та задні вікна авто для того, щоб захищати його та, відповідно, пасажирів, від дощу, вітру, а також сонця. Вони можуть допомогти зменшити шум, який створюється вітром, якщо під час руху машини відкриті вікна, а швидкість велика.

Також з їх допомогою значно покращується вентиляція салону, менше запотіють шибки та зміниться бічний огляд з машини. Вітровики на авто одночасно прикрашають його і надають автомобілю більш респектабельний і багатий, а в деяких випадках спортивний вигляд.

Дефлектор авто, встановлений на капот, захищає транспорт, що рухається, від різних пошкоджень: сколів і подряпин, які можуть виникнути, якщо камінь, що летить, комаха або різні дрібні об’єкти потраплять на кузов. Ці дефлектори виготовляються із пластику, карбону або скловолокна.

Виріб повинен за розміром збігатися з параметрами капота і відповідати моделі транспортного засобу, на який він встановлюється. Так само, як і дефлектор у машині, дефлектор, який передбачається встановити на вікнах, потрібно підібрати до певного типу автомобіля.

Купити дефлектор — це лише перша частина роботи. Його ще потрібно встановити.

Це можна зробити за допомогою таких пристроїв:

  • стрічка двостороннього скотчу;
  • спеціальні отвори на рамці вікна;
  • металеві кліпси, які закріплять виріб;
  • затискачі для встановлення виробу на капот.

Найпоширеніший колір товару — чорний, сірий та димчастий. Вони підійдуть до будь-якого забарвлення машини. Встановити такі аксесуари може сам господар машини, але можна звернутися у відповідний салон до фахівця. Зважаючи на те, що використання таких виробів може збільшити споживання палива та позначитися на керувані на дорозі, потрібно правильно їх підібрати та професійно встановити, тому допомога фахівця не буде зайвою.

Купити дефлектори вікон та капота, тим самими попіклувавший про свій автомобіль, в інтернет-магазині «Болгарка.укр» — це придбати товар провідних виробників, надійний та довговічний.