Десятикласниця з Ніжина стала однією з переможців конкурсу патріотичного відео «Молодь! Армія! Країна!»

Фото: Cуспільне Чернігів

Обрали переможців з більше ніж 160 відеороликів. У Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки підбили підсумки конкурсу патріотичного відео під назвою «Молодь! Армія! Країна!»

Конкурс ініціював обласний військовий комісаріат минулого року.

Цього року, патріотичне виховання молоді набуло зовсім іншого значення, розповів військовий комісар Олег Гончарук.

«Ми продовжили цю традицію і в цьому році, під час дії воєнного стану. Ще більше було переглядів, ще більше було дружньої боротьби, змагання, для того, щоб кожен житель нашої області, насамперед молодь, могла виразити своє відношення до цієї війни, відношення до Збройних Сил України»

Військовий комісар Олег Гончарук. Фото: Cуспільне Чернігів

У цьому конкурсі брали участь молодь віком до 25 років, учні шкіл та навчальних закладів із всієї області. Загалом обирали переможців у трьох номінаціях. Всі відео виклали на Facebook-сторінці Обласного територіального центру, де кожен охочий міг проголосувати. Сьогодні переможців нагороджували призами від обласного військкомату та меценатів. Серед подарунків: повербанки, мобільні телефони, колонки.

Командувач військ ОК «Північ» Віктор Ніколюк. Фото: Cуспільне Чернігів

«Сьогоднішній захід з визначення переможців, він є тою ключовою запорукою успіху, тією рушійною силою, саме діти, які створили ці ролики — вони є підґрунтям того, і основою наших подальших дій, нашою вірою, що разом ми переможемо», — наголосив командувач військ ОК «Північ» Віктор Ніколюк.

Дев’ятикласниця з Ніжинської гімназії №1 Олександра Єресько стала однією з переможців. Вона посіла перше місце у номінації “З Україною у серці”. Відео вона знімала разом зі своїми однокласниками.

Переможниця конкурсу Олександра Єресько. Фото: Cуспільне Чернігів

«Я не очікувала, насамперед. Це радість, і, напевно, гордість за тих, хто мені допомагав, і за людей, які нас зараз захищають. Це відео було присвячено саме їм. Мене надихнуло те, що зараз одним з найважливіших обов’язків громадян України є підтримка наших військових», — розповіла Олександра Єресько.

Суспільне Чернігів

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова