Дітей, яких забрали в п’яної чернігівки, відправлять в дитячий будинок

Трьох малолітніх дітей, яких 3 листопада забрали від матері, що пиячила, тимчасово помістять у будинок дитини «Надія» у Прилуках. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні виконкому Чернігівської міськради, яке відбулося 10 листопада. «За» проголосували одноголосно всі члени виконкому.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася зараз, а це ситуація із захворюваністю на COVID-19, а також те, що в лікарні фінансування дітей такої категорії фактично не передбачено в зв’язку із другим етапом медреформи, є необхідність негайно перевести дітей до прилуцького будинку дитини «Надія»»
, — сказала начальниця управління у справах дітей міської ради Олена Зінченко.

Нагадаємо, 5 листопада виконавчий комітет міської ради прийняв рішення забрати трьох дітей від матері. Інцидент стався 3 листопада в районі Шерстянки у Чернігові. До поліції надійшов виклик про гамір в одній з квартир — там плакали діти. Поліцейські виявили 35-річну жінку в нетверезому стані, її співмешканця та трьох дітей віком: один місяць, рік та два роки.

Зі слів начальниці управління у справах дітей міської ради Олени Зінченко, сама жінка родом з Мукачевого. Вона — мати п’ятьох дітей. До Чернігова жила у Черкасах, і там її вже притягали до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Источник

Новости Чернигова