Дитячі садочки в Чернігові працюватимуть, але правила відвідин змінять

З метою запобігання захворюваності на ГРВІ в умовах карантинних обмежень правила щоденного прийому дітей до закладів дошкільної освіти та повернення вихованців батькам змінилися.

Про нововведення повідомив начальник Управління освіти Василь Білогура.

Прийом та повернення дітей здійснюватиметься в роздягальнях груп у супроводі одного з батьків.При цьому батьки обов’язково мають бути в засобах індивідуального захисту та дотримуватися гігієнічних правил.

Для запобігання масового скупчення рух батьків у закладах здійснюватиметься за розробленими маршрутами.

Детальні інструкції з урахуванням особливостей кожного конкретного закладу дошкільної освіти Ви отримаєте від його керівника.

Також передбачено, що саме батьки будуть проводити попередній ранковий температурний скринінг дітям та надсилати отриманий показник вихователю у вайбер групу.

Прийом до закладу дітей з ознаками респіраторних захворювань заборонений.

У закладі температурний скринінг вихованців здійснюватиметься, як і раніше, кожні чотири години.

Як відомо, з 19 жовтня Чернігів віднесено до «червоної» зони карантину. Для того, щоб економіка міста жила і батьки мали змогу працювати, дуже важливо, щоб дитячі садочки працювали в звичайному режимі.

При цьому для роботи закладів освіти в умовах карантину є низка обмежень і правил, яких ми маємо категорично дотримуватися.

Зокрема, заборонено перебування в закладах дошкільної освіти осіб, які не є співробітниками закладу освіти (творчо-розважальних колективів, орендарів та інших).

Неухильне дотримання правил карантину та протиепідемічних заходів обов’язкове.

Закликаю кожного бути відповідальним, берегти здоров’я дітей та поважати право оточуючих бути здоровими.

Источник

Новости Чернигова