Дитячу лікарню у Чернігові обладнали сонячною електростанцією

Благодійна організація «Фонд енергетична дія для України» розпочав  проєкти з енергонезалежності шкіл та лікарень в рамках двох кампаній: «100 сонячних шкіл України» та «50 сонячних лікарень».

 

Саме в межах останньої  в жовтні 2022 року  розпочато співпрацю з Чернігівською обласною дитячою лікарнею. Партнерами фонду в реалізації проєкту стали бренд «Garnier» та Menlo Electric.

 

«Сонячна станція потужністю 35 кВт, яка збудована для корпусу новонароджених, – це факт нашої перемоги над темрявою вже сьогодні», − наголосила засновниця Фонду енергетична дія для України Юліана Оніщук.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НІМЕЦЬКЕ МІСТО-ПОБРАТИМ ПЕРЕДАСТЬ ЧЕРНІГОВУ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ

 

Ця станція є гарантованим джерелом резервного електроживлення для лікарні та дозволить не зважати на фактори відсутності електроенергії. Заклад зможе продовжувати діяльність та забезпечити  функціонування високовартісного обладнання та апаратури,  що працює у відділеннях цілодобово і потребує безперервного електропостачання.

 

Чернігівська ОВА та БО «Фонд енергетична дія для України» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство, яким зокрема передбачені проєкти у Чернігівській обласній лікарні та школі № 3 у Чернігові.

 

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА.

 

Фото — Суспільне.

 

Источник