Дівчина з Ніжина Ірина Гатун потрапила в «Миротворець»: що відомо?

Українська актриса та гумористка Ірина Гатун з’явилася в базі волонтерського сайту «Миротворець».
Пише obozrevatel.com

Це сталося після скандалу, викликаного номером «Вечірнього Кварталу», в якому артистка виконала роль переселенки з тимчасово окупованого Скадовська Херсонської області.

Сторінка з даними та фотографіями Гатун з’явилася на «Миротворці» 3 січня. Волонтери заявили, що актриса театру «Чорний квадрат» і резидентка «Кварталу 95» брала участь у «гуманітарній агресії проти України».

«Участь у спробах легалізації окупації АР Крим Росією (країна-агресор і терорист). Публічна наруга над українськими громадянами, які перебувають на окупованих російсько-фашистськими загарбниками територіях», – сказано на сайті.

 

Нагадаємо: скандальний гумористичний номер вийшов у випуску «Кварталу», який транслювався на Новий рік.

У ньому головна героїня – «переселенка зі Скадовська» – дуже погано розмовляла українською мовою. Багато глядачів вважає, що це висміювання переселенців і російськомовних, які намагаються перейти на державну мову.

На скандал відреагував і мер Скадовська Олександр Яковлєв – він заявив, що «Скадовськ розмовляє українською».

Пресслужба «1+1» перепросила й заявила, що повний випуск програми перемонтують, вирізавши гучний епізод. Студія «Квартал 95» також попросила вибачення, наголосила, що поважає всіх переселенців і не хотіла образити мешканців тимчасово окупованого міста.

У мережі з’ясували, що «дівчина зі Скадовська» Гатун (судячи з її фотографій) їздила до Криму у 2018-2019 роках і носила радянську форму у 2015-му.

Другий актор номера про Скадовськ, гуморист Юрій Великий попросив вибачення. Він сказав, що «кварталівці» хотіли спонукати українців розмовляти рідною мовою, а не боятися робити помилки.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Дівчина з Ніжина, Ірина Гатун, Миротворець, Скандал

Источник

Новости Чернигова