Для мене говорити зараз про рівність – це говорити про нормальність – Зеленська

КИЇВ. 8 березня. УНН. Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародному форумі Forbes 30/50, який триває в Абу-Дабі (ОАЕ), де обговорювали тему жіночого лідерства, передає УНН.

Цитата

«Дуже важливо, щоб не лише в цей день, а завжди ми всі пам’ятали, що рівність – це нормально, це не привілей. Для мене говорити зараз про рівність – це говорити про нормальність. Справа лише за тим, щоб це стало нормальним для всіх у світі», – сказала Олена Зеленська.

Деталі

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародному форумі Forbes 30/50, який триває в Абу-Дабі (ОАЕ). На заході були присутні відомі представниці політики, бізнесу та неурядових організацій.

Перша леді України стала учасницею панельної дискусії на тему жіночого лідерства. У дискусії також брали участь Біллі Джин Кінг, спортсменка та борець за рівні права, Глорія Стайнем, журналістка та активістка. Модератором заходу були Гілларі Родем Клінтон, колишня державний секретар, перша леді США, та американська журналістка Міка Бжезінські.

До цього Зеленська розповіла, як змінилося життя в Україні та діяльність першої леді з початком повномасштабної війни.

«Вся країна живе в режимі «робимо все, що можемо, на своєму місці». Робота не дає зламатися. Вона структурує хаос війни. Робота – це точка опори, особливо коли бачиш результати. І моя робота також дуже змінилася. Від проектів розвитку, якими ми займалися перед війною, довелося перейти до боротьби за виживання українців у буквальному сенсі», – повідомила перша леді.

Доповнення

На спеціальному гала-вечорі Олена Зеленська отримала нагороду «Смолоскип свободи». Вручала її Гілларі Родем Клінтон. Перша леді присвятила нагороду всім українським жінкам.

Джерело: УНН

Новости Чернигова