До 17 липня включно ЦНАП у Чернігові не записуватиме військовозобов’язаних на оновлення даних

Запис до центру надання адміністративних послуг у Чернігові для оновлення даних військовозобов'язаних закрито до 17 липня включно.

Про це у коментарі Суспільному розповів начальник міського відділу адміністративно-консультативних послуг Ігор Власенко.

З його слів, усе через «великий потік людей», який спричинений тим, що військовозобов’язані не хочуть оновлювати дані через застосунок «Резерв+», а йдуть до ЦНАПу.

«Через це виникають великі черги. Але документ, який видає ЦНАП і який видає «Резерв+», абсолютно однаковий. Було б краще, якби в ЦНАП люди звертались за крайньої потреби, тобто якщо не можуть оновитись через «Резерв+»», — говорить Власенко.

Складністю Ігор Власенко також називає те, що електронний кабінет, через який у ЦНАПі вносять дані людини, періодично некоректно працює.

«Наприклад, 2 липня виникла така проблема, що смс-повідомлення приходять, але через них не можна підтвердити особу. Доводиться, щоб по три-чотири смс-повідомлення людині приходило. Зазвичай ми розраховуємо, що приймаємо людину протягом 15 хвилин, а при нормальній роботі вистачає 10 хвилин. Зараз нам доводиться витрачати по 40 хвилин».

Проблемою він також називає те, що люди, які зверталися до ЦНАПу в червні та отримали витяг, зараз знову йдуть туди, щоб отримати військово-облікові документи з QR-кодом.

«Хоча люди можуть отримати їх через «Резерв+».

Ігор Власенко каже: питав у людей, чому вони не хочуть оновлювати дані через застосунок.

«Вони кажуть, що не довіряють «Резерву+», хоча це офіційний додаток, який розроблений Міністерством оборони України. Оновитися через нього набагато простіше. Я так оновлювався. Робив це, коли їхав у маршрутці. Тобто за 10-15 хвилин я оновив свої дані, нікуди не звертаючись».

Наразі в ЦНАПі у Чернігові дані оновили близько чотирьох тисяч військовозобов’язаних.

Источник

Новости Чернигова