До кінця березня у приймальних відділеннях опорних лікарень Чернігівщини завершать будівельні роботи

В рамках реалізації проєкту «EMERGENCY» в приймальних відділеннях дев’яти опорних медзакладів передбачено 72 мільйони гривень.

 

Ці кошти спрямовані саме на реконструкцію, капітальний ремонт відповідно до єдиного всеукраїнського стандарту (брендбуку).

 

На сьогодні середній показник фактично виконаних будівельних робіт становить понад 88%.

 

На чотирьох об’єктах — Чернігівська міська лікарня №2, Чернігівська обласна лікарня, лікарні у Корюківці та Козельці — роботи вже завершені, решта на завершальній стадії.

 

Окрім ремонтів, другий етап реформи екстреної медичної допомоги передбачає оновлення матеріально-технічної бази приймальних відділень.

 

Зокрема, на область передбачено придбання семи комп’ютерних томографів, восьми рентген-апаратів і 10 УЗД-систем. З них вже доставлено 3 КТ, 5 апаратів УЗД. До кінця березня триватиме доставка решти обладнання та його монтаж. Про це повідомили в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ЛІКАРІ ЛЕДЬ ВРЯТУВАЛИ ЖІНКУ, ЯКА НАРОДЖУВАЛА ВДОМА

 

Цьогоріч програма оснащення продовжується – в Державному бюджеті передбачено 2 млрд грн для екстреної медичної допомоги на оснащення приймальних відділень опорних лікарень.

 

 

Источник

Новости Чернигова