До кінця року у Чернігові у міському парку культури та відпочинку збудують сноупарк. ФОТО

У Чернігові до Нового року з’явиться сноупарк. Майданчик для зимових і літніх видів спорту встановлять у міському парку культури і відпочинку. Він коштуватиме 322 тисячі гривень, повідомляє Суспільне.

 

Тендер на його будівництво на майданчику «Prozorro» оголосило управління житлово-комунального господарства міської ради. Це один із проектів «Бюджету участі», який переміг у 2020 році, набравши 805 голосів.

 

Сноубордист Олександр Моісєєв розповідає, раніше вони каталися на схилах у Ялівщині, біля Катерининської церкви і на Болдиній горі.

 

 

«Пам’ятаю, було багато бажаючих кататися, але не було, де. Ми самі щось видумували у лісі, і самі споруджували якісь трампліни. Все своїми силами і руками. За ці десять років багато людей поїхали у Буковель, туди, де є інфраструктура. Поїхали в інші міста, у Київ, а деякі зовсім перестали цим займатися, тому що немає де кататися».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦЬОГОРІЧ МІСЬКУ КОВЗАНКУ ВІДКРИЮТЬ РАНІШЕ, АНІЖ ЗАЗВИЧАЙ

 

Цієї зими змагання серед сноубордистів планують провести у сноупарку, розповідає сноубордист Денис Сірий.

 

 

«Сноумайданчик – це абсолютно щось нове, і, тим паче, такого немає в інших містах. Тому Чернігів може стати ексклюзивним. Хотілося більш професійного розвитку, бо спорт відносно молодий. Не потрібен надвеликий розгін, надвеликі гірки. Достатньо встановити невеликий розгін і використовувати те, що в Горсаду є такий невеликий нахил».

 

Співавтор проєкту Віталій Гулін каже, що сноупарк можна буде використовувати і влітку.

 

 

«У нас буде неверпласт, це так називається покриття. Тому кататися там можна буде протягом всього року. На тих самих сноубордах і лижах можна кататися цілий рік. Розкладати покриття і ковзати, як на справжньому снігу».

 

 

Фото — Суспільне

 

 

Источник