До Ніжина приїхала делегація з Фінляндії

Підтримка України у світі не має меж.

На державному рівні країни-партнери надають Україні важке озброєння та техніку, щоб наші захисники відбивали підступні атаки ворога.

На місцевому рівні, всупереч обставинам, ми знаходимо нові міста-побратими, які в подальшому всіляко підтримують українські міста.

Угода про співпрацю між Ніжином та Іматрою (Фінляндія) була підписана мною та мером Іматри Матіасом Хільденом наприкінці грудня в онлайн-форматі. Підписана угода передбачає співпрацю в багатьох галузях, але головне що Фінляндія хоче допомагати Україні у боротьбі з російським агресором.

Саме про підтримку Ніжина в умовах повномасштабного вторгнення йшлося під час візиту делегації з Фінляндії до Ніжина.

Гості з дружньої країни привезли Ніжину невеликі генератори, обігрівачі, мобільні електростанції та теплі шкарпетки й рукавички. Варто додати, що теплі речі були сплетені жителями Іматри під час акції спеціально для ніжинців. Волонтери з Фінляндії на чолі з Йоні Салмі абсолютно безкоштовно доставили гуманітарний вантаж до Ніжина, подолавши 2140 км.

Дякую народу Фінляндії та керівництву Іматри за підтримку!

Ніжин знайшов справжніх друзів.

Переконаний, що плідна співпраця на рівні наших міст матиме гарні результати для обох сторін. Працюємо далі. Тримаймо стрій!

Oleksandr Kodola

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова