До відома суб’єктів господарювання

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» та рішення виконавчого комітету Городнянської міської ради № 140 від 25.04.2023 року «Про проведення конкурсу по вивезенню побутових відходів», Городнянська міська рада оголошує конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Городнянської міської ради. Конкурс відбудеться 03.07.2023 року в приміщенні Городнянської міської ради за адресою: м. Городня, вул. Троїцька, 13. З умовами конкурсу можна ознайомитись в міській раді та за телефоном 2-13-26, 2-74-45.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу повинні містити:

  • наявність матеріально-технічної бази;
  •   вартість надання послуг;
  •  досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  побутових   відходів;
  •  наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів  поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення,  сортування,  утилізації,  видалення відходів, об’єкти поводження з  небезпечними   відходами   у   складі   побутових  відходів  тощо) відповідно  до  правил  благоустрою  територій  населеного пункту, розроблених  з  урахуванням  схеми санітарного очищення населеного пункту.

 Територією для прибирання визначено територію Городнянської міської ради.

Для участі в конкурсі учасники надають відомості про межі певної території населеного пункту, де планується надавати послуги з вивезення побутових відходів, та надають характеристики об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення (багатоквартирні будинки, в тому числі  відомості про власників або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів джерел утворення побутових відходів; одноквартирні житлові будинки, підприємства, установи та організації, площа зелених насаджень на території відповідних об’єктів, і т.д.).

Об’єктом поводження з побутовими відходами (крім небезпечних відходів) визначено міський полігон твердих побутових відходів. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 03.07.2023 року о 10-00 годині.

Конкурсні пропозиції подаються до Городнянської міської ради поштою або особисто в запечатаних конвертах.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 03.07.2023 року о 15-00 годині в приміщенні Городнянської міської ради за адресою: м. Городня, вул. Троїцька, 13.

Джерело

Новости Чернигова