Добре бути партнером DOBRE!

Впродовж 2021 – 2022 рр. Ніжинська громада плідно співпрацювала з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Pазом з фаховими спеціалістами Програма DOBRE представники Ніжинської громади працювали у напрямках покращення комунальних послуг, внутрішнього аудиту, публічних закупівель, інвентаризації земель та комунального майна, підготовки молодіжних працівників, оцінки спроможності громади, бюджетування та управління ресурсами та інших важливих рішень для нашої громади. Спектр реалізованих у межах програми проєктів вражаючий – від підвищення кваліфікації працівників до проєктів місцевого економічного розвитку.

Серед них:

  • забезпечення велосипедами соціальних працівників,
  • закупівля яток та створення ярмаркового простору на вул. Гоголя,
  • закупівля «зеленої» сцени для реалізації молодіжних ініціатив у громаді,
  • сприяння розвитку туризму (проєкт «Місцями козацької сили»),
  • ремонт сесійної зали у виконавчому комітеті Ніжинської міської ради та закупівля обладнання для неї,
  • розробка візуалізації реконструкції та зонування набережної,
  • створення «Інтерактивного скансену»,
  • закупівля планшетів для проведення опитувань серед населення
  • та багато інших проєктів, спрямованих на те, щоб зробити життя у нашій громаді комфортнішим, а роботу в органах місцевого самоврядування більш ефективною.

За підсумками двохрічної співпраці Ніжинська громада була відзначена Програмою DOBRE як така, що отримала найвищі досягнення у розвитку спроможності громади.

Реагуючи на виклики сьогодення, USAID продовжує Програму DOBRE ще на три роки. Програма DOBRE працюватиме в Україні до 2025 року із 60 громадами у 10 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій. Ніжинська громада рада знову бути серед громад-партнерів та зважаючи на проблеми, які постали перед органами місцевого самоврядування у зв’язку із відкритою збройною агресією росії, сподівається на допомогу Програми DOBRE у подоланні наслідків війни та посиленні стійкості громади.

У пості використані фото партнера Програми DOBRE — Український кризовий медіа-центр (автор — Владислав Содель).

Ніжин Інвестиційний

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова