Доля чернігівської «Десни»: що відомо про повернення футбольного клубу?

Коментатор Володимир Звєров, посилаючись на власні джерела, запевнив, що чернігівську «Десну» ліквідовувати не збираються. Однак, коли команда знову продовжить виступи в УПЛ неясно. Детальніше у матеріалі.

Зруйнований шостий сектор стадіону «Десни», світлина Дмитра Дорошка

Про це повідомляє «Український футбол» з посиланням на журналіста «ПроФутбол Digital» Володимира Звєрова. 

— Очевидно, що чернігівський клуб не буде брати участь в УПЛ 22/23. Менеджерський склад «Десни» нещодавно збирався і обговорював варіант повернення в УПЛ у сезоні 23/24. Питання про закриття клубу не стоїть. Але і до повернення ще далеко, — зазначає пан Звєров.

Головна проблема «Десни» наразі — відсутність клубної інфраструктури. Насамперед, свого стадіону, адже домашня арена чернігівців наразі де-факто знищена авіацією російський окупантів.

— Скільки коштуватиме реконструкція/відновлення поля і чаші стадіону після прильотів? На це питання поки не може існувати відповіді, оскільки фактично прифронтовий обласний центр щодня під загрозою обстрілів, — дає невтішний для чернігівців прогноз столичний журналіст.

Нагадаємо, що місце в УПЛ за «Десною», як і за «Маріуполем», заброньоване до повернення повноцінного функціонування цих клубів.

Раніше у коментарі нашому виданню президент «Десни» Володимир Левін казав, що зможе назвати терміни відновлення клубу одразу після української перемоги. 

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: 0462.ua

Источник

Новости Чернигова