Донецький державний університет внутрішніх справ: підготовка майбутніх правоохоронців та юристів

Донецький державний університет внутрішніх справ (ДонДУВС) представляє собою визначний заклад вищої освіти, що спеціалізується на підготовці фахівців-правоохоронців для роботи у Національній поліції, а також юристів, психологів, економістів, та управлінців для цивільних установ. Завдяки своїй потужній, амбітній та дружній команді, університет постійно розвивається та рухається вперед.

 

Освітні програми та інфраструктура

 

У ДонДУВС створено сучасний академічний комплекс, який включає комфортні аудиторії, класичну юридичну бібліотеку, тир, зручні гуртожитки, Академію поліції, Криворізький навчально-науковий інститут, Луганський навчально-науковий інститут ім. Е.О.Дідоренка. Це створює ідеальні умови для навчання та розвитку студентів.

 

Курси підготовки до ЗНО

 

Для абітурієнтів, що прагнуть вступити до університету, ДонДУВС пропонує курси підготовки до ЗНО. Ці курси допомагають майбутнім студентам ефективно підготуватися до вступних іспитів, закладаючи міцний фундамент для подальшої освіти.

 

Науковий потенціал та педагогічний склад

 

Університет може похвалитися вражаючим науковим потенціалом: 160 кандидатів наук, 45 докторів наук, 89 доцентів, 39 професорів, 6 старших наукових співробітників. Шість працівників мають почесні звання України, з них п'ятеро – “Заслужений юрист України», один – «Заслужений діяч науки і техніки України».

 

Основні переваги навчання в ДонДУВС

 

ДонДУВС вирізняється своїми унікальними освітніми можливостями, які забезпечують студентів не тільки теоретичними знаннями, але й цінним практичним досвідом, необхідним для успішної кар'єри в правоохоронній сфері. Основні переваги навчання в ДонДУВС:

 

 

— Практично-орієнтована освіта: студенти отримують практичні навички, необхідні для роботи в правоохоронній сфері.

— Кваліфікований педагогічний склад: викладачі-практики забезпечують високий рівень навчання.

— Сучасні навчальні ресурси: велика бібліотека, тир, сучасні аудиторії.

— Наукова діяльність: студенти мають можливість участі в наукових дослідженнях та публікаціях.

 

Можливості для студентів

 

Університет активно підтримує наукову та творчу діяльність студентів. Вони мають можливість брати участь у наукових заходах, олімпіадах, конференціях, зустрічах, подорожувати Україною, ділитися досвідом та розвивати свої знання.

 

Донецький державний університет внутрішніх справ є не тільки важливим освітнім центром, але й кузнею високопрофесійних кадрів. Рівень знань та вмінь, які здобувають випускники, дозволяє їм будувати успішну кар'єру та бути лідерами у своїй сфері. Університет відкритий для молоді, яка прагне отримати якісну освіту та реалізувати свій потенціал.

Источник

Новости Чернигова