Допомагаємо ЗСУ — наближаємо перемогу! В Ніжині відбувся черговий благодійний концерт. Фото

Ніжинська хореографічна школа продовжує проводити благодійні концерти та збирати кошти на підтримку Збройних Сил України.

Так, 4 березня відбувся БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО» на підтримку ЗСУ та з нагоди урочистого посвячення учнів 1 класу Ніжинської хореографічної школи у першокласники (Актова зала НДУ ім. М.Гоголя).

25 концертних номерів — 279 учасників концертної програми — переповнена глядацька зала… Зібрано 27 тисяч 380 гривень, які вже передані на потреби ЗСУ! Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів. Дякуємо, що розумієте і підтримуєте. Дякуємо, що продовжуєте боротися і вірите в ПЕРЕМОГУ!

Загалом з часу повномасштабного вторгнення Ніжинська хореографічна школа провела десятки благодійних заходів. Їх мета – не лише збір коштів, але також популяризація української пісні та танцю, збереження української культури та традицій українського народу, підтримка патріотичного духу в протистоянні ворогу. А ще такі заходи, хоча б трішки, поліпшують настрій, надихають, надають сил і роблять щасливими, насамперед дітей!

ДИТИНСТВО МАЄ БУТИ ЩАСЛИВИМ! ДИТИНСТВО МАЄ БУТИ МИРНИМ І ЩАСЛИВИМ! Та найщасливішими цього дня були, без сумніву, першокласники, бо це був їх перший вихід на сцену, перший виступ перед глядачами, перший танець. Фея Грація, урочисте посвячення, пам’ятні подарунки — все це спогади на все життя. Запам’ятався цей день і батькам юних талантів: радість і сльози, гордість, хвилювання, і неймовірне відчуття щастя… — це точно про них. 28 юних першокласників та їх батьки стали членами великої творчої родини «НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА».

Ну і яке ж свято без подарунків? 279 учасників концертної програми отримали солодкі подарунки від Громадської організації «Час для нас» /м. Ніжин/ та Благодійного фонду «Іскра добра» /м. Чернігів/. Щиро дякуємо за підтримку обдарованих дітей нашого міста.

Велике щастя по землі іти,

Все відчувати, мріяти, любити…

І кожен раз із веснами цвісти…

Безмежне щастя в цьому світі жити!

ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ВСІМ, ХТО ЗРОЗУМІВ, ПІДТРИМАВ, ДОПОМІГ. ТРИМАЙМО СТРІЙ! РАЗОМ — МИ СИЛА! РАЗОМ — ДО ПЕРЕМОГИ!

Ніжинська хореографічна школа

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова