Дороги на 277 вулицях та провулках у Чернігові потребують поточного ремонту у 2024 році: повний перелік

277 вулиць та провулків включені до переліку доріг, які потребують проведення поточного ремонту у 2024 році. Його планують затвердити рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради найближчим часом. Підготовка до відновлення перших ділянок з переліку вже стартувала. 

Про це йшлося під час загальноміської наради 2 квітня. 

«Вже підготували ділянки від вокзалу в напрямку центру, повирізали все, що можливо. Також вулицю Маресьєва, Захисників України. Зараз готуємо проспект Миру та вулицю Кільцеву», – повідомив начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок. 

Роботи стартують як тільки запрацюють асфальтні заводи, говорить Волок. Попередньо це має відбутися 10 квітня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ДО ТРАВНЯ ПЛАНУЮТЬ ЗАВЕРШИТИ ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ МІСТА

Необхідне фінансування для виконання цих робіт у розмірі 173,9 млн грн погоджено рішенням виконавчого комітету від 1 квітня. 

«Це вулиця Мазепи — 53 мільйони. Всі інші дороги – це і ямковий, і поточний ремонт, в тому числі, приватний сектор — близько 125 мільйонів гривень. Зараз йдуть тендерні процедури, починають з 10 квітня працювати асфальтні заводи, і ми вже в цьому місяці  виходимо на вулиці з цими роботами. В першу чергу, плануємо Любецьку зробити для того, щоб її відкрити. Також в планах ряд перехресть, які в дуже жахливому стані», – пояснив журналістам Суспільного виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Крім того, планується виділення додаткових 100 млн грн на ремонт ділянки дороги в районі Льотного училища.

«Там є питання з того, що земля зараз належить державі — міністерству оборони. Працюємо, щоб її передали місту. Якщо це станеться найближчими місяцями, то у 2024 році також плануємо там розпочати ремонт»,  — сказав  Ломако.

Перелік вулиць та провулків, які потрапили до списку:

 

Джерело – пресслужба Чернігівської міськради.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова