Досить дорогий проєкт: у Чернігові хочуть спорудити школу-садочок

На місці колишньої школи №23 у Чернігові мають звести новий «храм знань». Проєкт вже підготували. Про це розповів начальник управління капітального будівництва міської ради.

За словами чиновника, нова школа-садочок включатиме 4 дитячі групи та 4 початкових класи. У будівлі розмістять адміністративну частину, кухню, їдальню та пральню. Поруч мають облаштувати сучасні спортивні та дитячі майданчики. 

«Проект розроблений і отримав позитивний висновок від чернігівського ТОВ «Сівер-Експерт». Кошторис, захищений в експертизі, — це 400 мільйонів 239 тисяч гривень. Загалом близько 258 мільйонів підуть на будівельно-монтажні роботи, 58 — на додаткове обладнання, трохи більше 80 – на додаткові витрати. Навряд чи ми зможемо за рік або навіть за 2 збудувати», — пояснив В’ячеслав Почеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕМОНТ ДОРОГИ КИЇВ-ЧЕРНІГІВ – НАЙДОРОЖЧИЙ ПРОЕКТ ЧЕРНІГІВЩИНИ У 2021 РОЦІ ВІДЕО

На думку посадовця, це досить дорогий проект, тому міський бюджет не витримає такого навантаження. Відтак автори звертатимуться за допомогою до обласної ради. Наразі ж будуть втілювати заплановане поетапно. Цього року проведуть тендер і дадуть старт проекту. Для цього з міського бюджету виділять 8,5 мільйонів гривень.

Довідка.

Школу №23 збудували у Чернігові 1929-го. 90-річчя стало для неї «чорною» датою: приміщення визнали аварійним. 220 учнів були змушені продовжити навчання у школі №16. Натомість споруду закритого закладу освіти демонтували.

За матеріалами сюжету телеканалу «Новий Чернігів»

Источник