Довічне ув’язнення: в Чернігові засудили організатора банди, який вбив подружжя за пішохідним мостом

Трьох мешканців Чернігова визнали винними у крадіжках, розбійному нападі та замаху на розбійний напад, бандитизмі, незаконному поводженні з вогнепальною та холодною зброєю та боєприпасами, а також  незаконному заволодінні транспортними засобами.

 

Крім того організатора злочинної групи – банди визнано винним  в умисному  вбивстві двох людей.

 

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

 

Організатору банди судом призначили покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, а її учасникам – у виді 13 та 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОДРОБИЦІ ПОДВІЙНОГО ВБИВСТВА НА НАБЕРЕЖНІЙ. ВІДЕО

 

У суді прокурорами доведено, що у липні 2019 року 36 – річний раніше судимий за вбивство мешканець Чернігова організував злочинну групу, яка надалі перетворилася на банду. До складу групи він залучив двох свої знайомих, один з яких вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

 

Зловмисники викрадали автомобілі чернігівців з  автостоянок, крали з них майно громадян, вчинили розбійний напад на таксиста і заволоділи його транспортним засобом.  Крім того, 17 серпня 2019 року організатор банди, виходячи за межі плану спільних злочинних дій, щоб заволодіти автомобілем скоїв вбивство сімейної пари, яка відпочивала на березі р. Десна в Чернігові. Легковик йому був потрібен для розбійного нападу на домогосподарство в одному з сіл Чернігівського району.    

 

Після  затримання в учасників злочинної групи вилучено пістолети, автоматичну зброю, набої та гранати.

 

 

 

Источник