«Друг із соцмереж» ошукав жінку на 130 тисяч гривень

Поліцейські закликають громадян не перераховувати гроші невідомим особам, які під приводом дружби чи романтичних стосунків втираються в довіру та під різноманітними приводами просять надіслати гроші.

До поліції звернулась 63-річна жителька м. Чернігів із заявою про Інтернет-шахрайство. Жінка розповіла, що у вересні цього року познайомилась у «Телеграмі» з іноземцем на ім’я Джон. Між ними зав’язалося тісне спілкування, після чого чоловік повідомив чернігівці, що у нього виникли проблеми і він потребує фінансової допомоги. Потерпіла упродовж місяця перераховувала на вказану шахраєм карту кошти, загальна сума яких перевищила 130 тисяч гривень. Після цього чоловік перестав виходити на зв’язок. Чернігівка зрозуміла, що її ошукали, то звернулася по допомогу до поліції.

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих чи малознайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів на невідомі рахунки.

У випадку, якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно повідомляйте про це у поліцію на телефонну лінію 102, а також зверніться у банківську установу з вимогою заблокувати операції з вашою карткою. Поліція Чернігівщини закликає бути обачними та не перераховувати кошти на невідомі рахунки.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: cn.npu.gov.ua Теги: Чернігів, Друг, Соцмережі, Ошукав, Поліція

Источник

Новости Чернигова