Дружина Ярослава Куца готується відкрити у Чернігові медичний центр

Дружина начальника управління ЖКГ Чернігова Ярослава Куца Марина Таранова збирається відкрити медичну клініку на місці колишнього магазину «Гомельський».

 

Підтвердження цьому знайшли журналісти Gorod.cn.ua.

 

Виявляється, кілька місяців тому жінка зареєструвала ТОВ «Медичний центр «Аксіома» по проспекту Миру, 56, де колись знаходився магазин.

 

Нежитлове приміщення, площею понад тисячу квадратних метрів, за тією ж адресою «світиться» у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Воно записане на Валентину Таранову. Остання кілька разів фігурує в декларації Ярослава Куца. Що і не дивно, бо Валентина Семенівна є матір`ю його дружини.

 

Крім згаданого нежитлового приміщення, теща головного комунальника Чернігова оформила на себе ще і клаптик землі. Цього року Валентина Таранова стала орендарем ділянки площею 7 соток по проспекту Миру, 56. Цільове призначення — для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

Наразі у будівлі колишнього магазину триває реконструкція. Фасаду надали популярний тепер чорний колір. По периметру встановили французькі вікна від підлоги до стелі. Довкола — будівельні ліси, загороджувальні стрічки та палети з тротуарною плиткою і … жодного інформаційного стенду.

 

Щодо таємничої реконструкції Марина Таранова тримає інтригу. Більш говіркими виявилися будівельники. Газетярам видання «Весть» вони розповіли: медичну клініку «Аксіома» відкриють під Новий рік. Фасад проектувала київська компанія «Барк Системс». На думку будівельників, у медичному центрі займатимуться реабілітацією інвалідів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГОЛОВНОГО КОМУНАЛЬНИКА ЯРОСЛАВА КУЦА УТРИМУЄ ДРУЖИНА?

 

Нагадаємо, Марина Таранова, за даними ЗМІ, раніше була фінансовим директором сумських ТОВ «А-Муссон», КП «Електроавтотранс» та сумнозвісного КП «Сумижитло». Творцем останнього вважають Ярослава Куца, тоді ще головного комунальника Сум (2009-2014). Його ім`я фігурувало у кримінальній справі за фактом незаконного підвищення тарифів на вивіз сміття, а дружини – в адміністративній, про закупівлю КП «Сумижитло» без конкурсу товарів і послуг на майже 9 мільйонів гривень. Обидві згодом закрили.

 

Також Марину Таранову називали власницею сумського ТОВ «Норевер», яке розробило комп’ютерну програму для чернігівського комунального «Колл-центру».

 

Фото – ілюстративне

 

Источник