Дві підозри оголосили у справі загибелі айтівців у комплексі «Бреч» на Чернігівщині

Дві підозри за частиною 2 статті 272 КК України (Порушення правил безпеки, що призвели до загибелі людей) оголосили у справі загибелі двох айтівців на ставку у туристично-готельному комплексі «Бреч» на Чернігівщині.

Цю інформацію Суспільному повідомили в пресслужбі Чернігівської обласної прокуратури.

В пресслужбі також розповіли, що підозри оголосили ще 14 березня, кому саме — поки не розголошують, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, працівники однієї з IT-компаній міста, Владислав Каснер та Євген Іванов, потонули на очах у свідків 15 серпня 2021 року. На той момент загиблим було 26 і 29 років.

За словами очевидців, Владислав Каснер підплив ближче до штучного водоспаду. Потім йому стало зле, він закричав, його рухи були неприродними, згодом він почав тонути. На допомогу йому кинувся Євгеній Іванов, в очевидців було враження, що його також ніби вдарило струмом, і він сам пішов на дно. Обох хлопців реанімували близько години, але безрезультатно. Євгеній Іванов у воді провів сім хвилин, його дістав охоронець комплексу.

За п'ять місяців до загибелі двох працівників Чернігівської ІТ-компанії в туристичному комплексі «Бреч» управління ДСНС в області знайшло там порушення, пов'язані з використанням та встановленням електроприладів.

Два роки тому директорка готельного комплексу «Бреч» Оксана Сергійчук розповіла, що комплекс самостійно замовив експертизу, щоб розібратися, що сталося у ставку і чи безпечно там перебувати.

Источник

Новости Чернигова