Двічі «нев`їзний» росіянин намагався підкупити чернігівських прикордонників

Громадянин Росії, якому двічі упродовж місяця відмовили у пропуску до України, вирішив підкупити співробітника Держприкордонслужби.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

За її словами, відмову росіянин отримав при спробі в`їзду у Борисполі та Нових Яриловичах. Причина в обох випадках була та сама – не зміг підтвердити мету візиту.

«Аби «вирішити» питання щодо пропуску росіянина, його посередник – громадянин України, запропонував прикордоннику 1000 доларів США. Хабародавця заскочили на «гарячому» у пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час надання неправомірної вигоди», – пояснила Шеховцова.

Вона додала: в операції з викриття хабарників брала участь група зі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Чернігівському загону ГВВВБ «Центр» Держприкордонслужби, слідчих ГУНП в Чернігівській області, за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури та за силової підтримки прикордонників спецпідрозділу «ДОЗОР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 41-РІЧНА РОСІЯНКА НАМАГАЛАСЯ ПІДКУПИТИ ПРИКОРДОННИКІВ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ. ФОТО

Тепер громадянину Російської Федерації мають вручити повідомлення про підозру, а його українському спільникові – обрати запобіжний захід.

Фото – Держприкордонслужба

Источник