Двоє комунальних підприємств Чернігівщини отримали допомогу загальною вартістю майже 500 тис. євро

Завдяки співпраці Німецького федерального агентства з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) та Чернігівської обласної державної адміністрації до КП «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради та КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міськради передано гуманітарну допомогу у вигляді мініекскаваторів, віброплит, компресорів, бензинових ланцюгових пилок, наборів інструментів та генераторів різної потужності загальною вартістю майже 500 тис. євро.

Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Передане Федеральним агентством обладнання буде використано під час проведення робіт з підготовки теплового господарства та мереж теплопостачання двох міст до осінньо-зимового періоду 2024/2025 року, та за необхідності дозволить забезпечити оперативне усунення можливих аварійних ситуацій у разі їх виникнення.

Електрогенератори забезпечать автономне електропостачання теплових пунктів та котелень підприємств на випадок припинення постачання електричної енергії.

Слід зазначити, що це не перша допомога від Німецького уряду. Так, минулого року до Городнянської та Новобасанської громад вже були передані автовишка та навантажувач, що наразі використовуються для забезпечення виконання робіт із благоустрою населених пунктів.

Источник

Новости Чернигова