Душова кабіна: важливі деталі для вдалого вибору

Душова кабіна – це сучасний і популярний серед користувачів сантехнічний пристрій. Як порівнювати з ванною, вона займає суттєво менше місця в приміщенні, що особливо важливо для невеликих квартир і будинків. Серед основних характеристик сучасних моделей – економія води, що актуально для збереження водних ресурсів і зменшення комунальних платежів. Багато людей вважають, що душова кабіна ще й комфортніша для гігієнічних процедур, ніж ванна. Варто також зазначити простоту встановлення конструкції. Вона не потребує спеціального догляду, тому легко підтримується в чистоті.

 

 

Душова кабіна та її різновиди

 

Серед різноманіття наявних у продажу конструкцій можна підібрати ту, що гармонійно впишеться в інтер’єр і відповідатиме персональним смакам і побажанням. До найбільш популярних різновидів належать:

 

  • кутова модель;
  • пристінна конструкція;
  • осібна душова кабіна;
  • вбудована система з піддоном або без нього;

 

Покупцям пропонуються варіанти у ванну кімнату, оснащені гідромасажним обладнанням або парогенератором, котрий дає змогу використовувати кабіну як парову баню.

 

Розміри душових кабін: як не помилитися у виборі

Перш ніж купити будь-яку модель, потрібно ретельно виміряти розміри приміщення, де планується встановлення. Також варто врахувати простір для відчинення дверей, якщо вони передбачені конструкцією. Необхідно звернути увагу й на висоту піддона. Він може бути високим або низьким. Перший тип вважається зручнішим для невеликих приміщень, а другий – виглядає сучасніше. Оптимальне рішення знайдеться за різного бюджету, адже душові кабіни представлені в широкому діапазоні цін: від доступних базових варіантів до преміальних моделей із багатьма додатковими функціями.

 

Кабіна душова: де замовити вигідно

 

Якщо вам потрібна душова кабіна, купити якісну модель недорого завжди можна в інтернет-магазині Leoceramika. У каталозі наявні перевірені позиції від відомих світових виробників для різних ванних кімнат. Конструкції з оригінальним дизайном доступні в мережі «Лео Кераміка» за привабливою вартістю та з доставкою у Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Одесу, Полтаву, Чернівці й інші міста України. Для оформлення замовлення треба заповнити форму на сайті чи зв’язатися з менеджером телефоном. За потреби спеціаліст надасть кваліфіковану консультацію та допоможе визначитися з моделлю.

Источник

Новости Чернигова