Електронний військово-обліковий документ із QR-кодом відтепер можна отримати у ЦНАПі

З 25 червня дня українці після уточнення облікових даних можуть отримати електронний військово-обліковий документ із QR-кодом у ЦНАПі. Сервіс безоплатний, вся процедура триває до 15 хвилин.

Документ має термін дії 1 рік з моменту формування. Його можна роздрукувати самостійно за допомогою застосунку Резерв+ або звернутися до адміністратора ЦНАПу чи ТЦК. 

Як це працює:

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Адміністратор вносить дані в електронну систему. Далі інформація автоматично підтягується у реєстр "Оберіг", а заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

За бажанням заявники адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ВЕТЕРАНИ ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ЛІКУВАТИСЬ В СТОМАТОЛОГА: ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ

Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Електронний військово-обліковий документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів наявна вся необхідна інформація про людину. Документ містить такі відомості:

— персональні дані заявника;

— окремий номер запису в ЄДРПВР;

— відомості ВЛК;

— військове звання і військову спеціальність;

— відомості про військовий облік тощо.

Перевіряється документ завдяки QR-коду. Якщо дані не відповідають тим, що містяться в реєстрі, військово-обліковий документ вважається недійсним. 

Фото — ілюстративне.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА за інформацією Міністерства цифрової трансформації України.

Источник

Новости Чернигова