Емоції зашкалювали: ніжинські волейболістки змагалися з командами з Харкова та Прилук

Тиждень тому сайт Nizhyn Post повідомляв, що у Ніжині перебуває команда юних волейболісток з Харкова, який постійно обстрілюють вороги.

Тренер Андрій Анатолійович Онипко розповів, що вже 12 років тренує жіночу команду з волейболу у Харківському фаховому коледжі спорту. Він — професійний спортсмен, 17 років грав за волейбольну команду «Локомотив».

До повномасштабної війни на відділенні волейболу Харківського коледжу спорту займалися 28 дівчат. До Ніжина приїхала лише половина — ті, хто на момент поїздки перебував у Харкові, і ті, кого відпустили батьки. Деякі учасниці команди стали сиротами через російсько-українську війну.

З 2018 по 2021 рік вихованки тренера А. Онипка вигравали чемпіонати України з волейболу у дитячій лізі. Одне з останніх досягнень — чемпіонство України серед дорослих у вищій лізі.
До Ніжина приїхали, аби підготуватися до чемпіонату України у дитячій лізі серед дівчат, який заплановано на травень поточного року на Львівщині.

Тоді ми розповіли і про плани команди. Крім онлайн навчання у коледжі та тренувань, харківські спортсменки мали намір провести товариську зустріч з ніжинськими волейболістками. А за можливості — й з прилуцькими.

І ось 18 лютого така зустріч відбулася у спортивній залі Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Гра була дужа захоплюючою, хоч і тривала кілька годин.

«Це був неймовірний драйв! Спортсменки та тренери отримали купу позитивних емоцій, обмінялися досвідом. Нам було чому повчитися у гостей з Харкова, тим паче, у такої потужної команди. Під час війни така розрядка дуже важлива і необхідна. Щиро дякуємо командам і тренерам за те, що знайшли час і можливість взяти участь у змаганнях. Сподіватимемося, це була перша, але не остання наша зустріч у Ніжині», — зазначила заступник директора Ніжинської КДЮСШ, тренер волейбольної команди Лідія Поляк.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото надано Л. Поляк

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник