Естонія передала Чернігівщині 16 службових авто

Поліція Чернігівщини отримала від правоохоронців Естонської Республіки 16 службових автомобілів.

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області.

У церемонії передачі автомобілів взяли участь спеціальний представник Міністерства внутрішніх справ Естонії в Україні Тармо Кохв, представники Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко.

Керівник поліції Чернігівщини висловив вдячність естонським колегам за їхню підтримку та допомогу. Він підкреслив, що надання поліцейським області службового автотранспорту – це приклад реагування на одну з найгостріших проблем. Автопарк поліції Чернігівщини дуже постраждав від ворожих обстрілів. І нині ризик не зменшується, бо поліцейські щодня виїжджають на документування наслідків російських обстрілів у прикордонні райони, евакуюють родини з дітьми та людей літнього віку з небезпечних територій, розміновують місцевість тощо.

– Така значна допомога суттєво підвищить нашу мобільність та оперативність реагування на заяви та повідомлення громадян, — зазначив Іван Іщенко.Реклама:

Спеціальний представник МВС Естонії в Україні Тармо Кохв підкреслив, що підтримка України на шляху до перемоги над агресором – не лише офіційна позиція його держави, а й внутрішнє переконання кожного естонського поліцейського. Читайте також: Родина з Ніжина палила машини ЗСУ на замовлення: поліцейські затримали на “гарячому”

Одночасно із сертифікатом про передачу 16 автомобілів поліції Чернігівської області Тармо Кохв вручив українським колегам спільне фото естонських правоохоронців, які самостійно у вільний від роботи час доставили ці автомобілі на кордон з Польщею.

– Вони це робили власним коштом і у вільний час. На звороті знімка – підписи всіх учасників цієї об’ємної операції. Це яскравий символ того, що мої співвітчизники прагнуть допомагати своїм українським колегам і робитимуть це, скільки буде потрібно, – наголосив Тармо Кохв.

Автор: Поліція Чернігівської області

Автор: Поліція Чернігівської області

Автор: Поліція Чернігівської області

Автор: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 16 чернвя до поліції надійшло повідомлення, що в одному з сіл Борзнянської громади чоловік вбив власну дружину. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова