Естонія відправляє в Україну снайперську зброю та обладнання для спецпідрозділів


Естонія відправляє в Україну снайперську зброю та обладнання для спецпідрозділів

Фото: Міноборони Естонії

Сьогодні, 16 березня, уряд Естонії підтримав пропозицію міністра оборони Ханно Певкура направити Україні черговий пакет військової допомоги, який цього разу складається, зокрема, зі снайперської зброї та обладнання для спецпідрозділів. Про це повідомляє Міноборони Естонії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Вчора разом із нашими союзниками ми обговорювали поточний стан допомоги Україні у форматі Рамштайну, і зрозуміло, що додатковий час для підтримки України взяти ні звідки. Наша велика ініціатива спрямована на спільну закупівлю Європейським союзом мільйона артилерійських снарядів, але ми також маємо продовжувати більш дрібними, цілеспрямованими пакетами допомоги. Звідси наше сьогоднішнє рішення направити цей пакет допомоги як продовження попереднього – оснащення спецпідрозділів та снайперів», – сказав Певкур.

Новий пакет допомоги від Естонії включає напівавтоматичні гвинтівки, снайперські гвинтівки, оптичні приціли, біноклі, боєприпаси, індивідуальне та спеціальне обладнання, патрульні катери та тепловізори. Окрім того, передається медичне обладнання.

Загальна вартість військової допомоги складає 494 300 євро. 

Загалом Естонія надала Україні військову допомогу на суму майже 400 мільйонів євро, або понад 1% ВВП.

  • 9 березня Фінляндії дозволила Естонії реекспортувати в Україну 122-мм гаубиці та снаряди до них.

Читайте також: Зірвати «м’ясні штурми» росіян. Як пройшов Рамштайн-10 і що обіцяють партнери

Джерело

Новости Чернигова