ФК «Ніжин» – переможець Кубку Чернігівської обласної асоціації футболу 2023 року

09 січня у міській раді відбулося нагородження ніжинських тренерів і спортсменів, які здобули першість у Кубку Чернігівської обласної асоціації футболу 2023 року.

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook Ніжинська міська рада.

Міський голова Олександр Кодола привітав переможців із цим значущим досягненням: «Бажаю нових успіхів і перемог. Упевнений, що ви і надалі будете прославляти наше місто».
Заступник міського голови Сергій Смага привітав команду із чудовим результатом і відзначив діяльність голови федерації футболу Ніжина Володимира Мамедова: «І в дощ, і в холод він завжди біля своєї команди, підтримує і допомагає їй. Вітаю із перемогою».

Голова федерації футболу Ніжина Володимир Мамедов нагадав про шлях, який пройшла команда, перш ніж досягти такого успіху. Він зазначив, що така визначна перемога була досягнута, з одного боку, завдяки тренуванням і досвіду участі у змаганнях різного рівня, а з іншого боку, завдяки фінансовій підтримці міської влади.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо подальших вдалих матчів! Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Фк, Ніжин, Футбол, Область

Источник

Новости Чернигова