Фотограф

В цей складний для країни час ми не стоїмо на місці і продовжуємо нашу боротьбу на економічному фронті України. Ми розробляємо товари для платфоми Etsy, окремим проектом — є цікавий проект, що більш #начасі, але то вже при знайомстві. В довоєнний час ми — компанія Plitos, що розробляла дизайн для світових та локальних брендів: IQOS, Mastercard, MBC України, Мережа ТРЦ Караван, River Mall, Dikergof, Ковальська і ін.

Можливо ви бачили такі космічні лави в ТРЦ River Mall (Київ) або ТРЦ Караван (Харків). Також в компанію Google поставила собі на аватарку роботу з нашими виробами.

Тож в нашу команду зараз потрібна людина, яка має гарний смак та закохається в наші вироби.

Ми вас чекаємо, якщо ви:

  • Вмієте фотографувати та знімати відосики (навіть хоча б на телефон). Нам не потрібні тисячі фотографій Вашого портфоліо, хоча б три, які залишаться в нашому серці. Ми навіть готові придбати для Вас найкращі курси по фотографіі, після того, як ми зрозуміємо, що вже підходимо один до одного. (У нас є обладнана фотозона на виробництві).

Дуже приємна новина для вас: орієнтовний час, що треба буде затрачати на перебування по місцю роботи — 1−2 дні в тиждень. Якщо ви нам підходите, ви будете легко встигати за цей час! Якщо ви уважно дочитали до цього моменту, прошу надіслати своє портфоліо в телеграм, не телефонуючи. Тому, якщо вам все до душі, ми саме від вас чекаємо преше повідомлення, після перегляду ми обовязково вам відпишиемо і домовимся про зустріч) 0674604943 Юрій

Джерело