Генштаб скасував рішення про «дозволи» для військовозобовʼязаних – Залужний

Генеральний штаб ЗСУ скасував рішення щодо отримання дозволу військовозобов’язаними дозволу у територіальному центрі комплектування і соціальної підтримки для виїзду за межі областей, де вони зареєстровані.

 

Про це заявив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

 

Він наголосив, що цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України.

 

«Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави. Тому начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання», – написав він у телеграмі за підсумками засідання ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГЕНШТАБ ПЛАНУЄ КОНТРОЛЮВАТИ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИХ

 

Валерій Залужний зауважив, що оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення в умовах воєнного стану, оскільки наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.

 

 

 

 

Источник