«Гетьманська столиця» отримала в подарунок техніку від міжнародної компанії (Фото)

Трактор-газонокосарку, дві мотокоси та оприскувач подарувала компанія «STIHL» Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця», що на Чернігівщині.

– Ми передали те, чого найбільше потребує заповідник у сенсі догляду за такою великою територією, що налічує кілька гектарів, – зазначає керівник відділу маркетингу компанії «STIHL» Україна Світлана Скала.

Територія історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» загалом налічує понад 50 гектарів, що потребують постійного догляду. Спеціалізована техніка, яка зараз є у власності історико-культурного заповідника, застаріла і не здатна якісно обробляти наявну кількість територій, а придбати нову – справа не з дешевих. Тож адміністрація «Гетьманської столиці» звернулась з відповідним запитом до керівництва компанії «STIHL» Україна.

До футбольного клубу «Чернігів» повертається колишній гравець

– Ми не мали змоги придбати нову техніку для обслуговування наших зелених насаджень, тому по допомогу звернулися до фірми «STIHL» Україна, яка сьогодні дарує нам техніку для догляду за зеленими насадженнями заповідника, – розповідає в коментарі для «ЧЕЛАЙН» генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» Тетяна Кербут

Який вигляд має нова техніка та як пройшов затест подарунків працівниками заповідника – дивіться зовсім скоро в сюжеті «ЧЕЛАЙН».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова