Глава МО Естонії: Україні потрібні снаряди для далекобійної зброї, самі літаки не допоможуть


Глава МО Естонії: Україні потрібні снаряди для далекобійної зброї, самі літаки не допоможуть

Ханно Певкур (Скриншот)

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у коментарі РБК-Україна заявив, що бойові літаки не змінять хід війни, Україні насамперед потрібні боєприпаси, зокрема до далекобійних систем.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Звичайно, вам потрібні насамперед боєприпаси – для великої дальності, боєприпаси для різних видів ракетних систем тощо. Літаки важливі, але самі літаки не змінять хід війни», – сказав він.

За словами Певкура, боєприпаси Україні погодилися надати лише 50 держав, це приблизно 1 млрд населення. 

«Таким чином, це одна сьома чи трохи більше світового населення. Власне, 20% усієї планети борються за цінності демократичного світу. Отже, коли ви дивитесь на це в перспективі, то розумієте, що все ще є багато країн, які не погодилися з жодною позицією у цьому конфлікті», – наголосив глава Міноборони Естонії, додавши, що його країна віддана Україні.

  • У березні 2023 року Євросоюз ухвалив план із забезпечення України боєприпасами, який передбачає закупівлю 1 млн снарядів протягом року.
  • Rheinmetall робить ще 100 000 снарядів калібру 155 мм для ЗСУ.
  • Голова Служби військової розвідки Естонії полковник Антс Ківісельг говорив, що артилерійських снарядів Росії вистачить на рік війни низької інтенсивності.

Читайте також: Боррель заперечив Кулебі: Нестачі потужностей для снарядів у ЄС немає, проблема в іншому

Джерело

Новости Чернигова