Global Teacher Prize Ukraine: дві вчительки з Чернігівщини увійшли до ТОП-50 кращих вчителів країни

Організатори національної премії Global Teacher Prize Ukraine оголосили імена ТОП-50 найкращих вчителів країни. З них двоє – з Чернігівщини.

Про це повідомляє на офіційній сторінці повідомляє «Освіторія».

Ольга Петренко, місто Чернігів. Викладає українську мови та літературу у школі №28.

Вихованці пані Ольги перемагають у міських конкурсах, роблять вистави для ветеранів ООС і беруть участь у поетично-музичних відеомостах із Латвією. На уроках півфіналістка грає в Майнкрафт із п’ятикласниками, будує хмари слів у WordArt для вивчення однорідних членів речення та смажать млинці, вивчаючи історію українських традицій. Педагогиня прагне створити у своїй школі умови для дітей із особливими освітніми потребами, адже вірить, що всі люди мають однакове право на якісну освіту.

«Зараз я навчаю, навчаюся і просто люблю свою школу та діток, не боюся викликів сьогодення і прагну не лише дати учням знання, а ще й виховати їх справжніми Людьми», – говорить Ольга Петренко.

Тетяна Бутурлим – вчителька з міста Ніжин. Вона викладає українську літературу та українську мову в освітньому центрі «Школа успіху» та онлайн-школі «Меридіан».

У своєму освітньому центрі «Школа успіху» Тетяна стимулює пізнавальну діяльність учнів за допомогою авторських методик. Зараз має понад 400 «родзинок», які презентує вчителям у фейсбук-групі «Цікавинки на урок». Проводить психологічні тренінги, ігри, мовні пікніки, квести, конкурси. Щомісяця визначає «Лідера місяця» на основі усного бліц-опитування та сумарної кількості зароблених балів за 12 занять.

«Я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець. Моя мета як педагога — трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною», – повідомила вчителька.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році. Переможцями минулих років стали Олександр Жук, Паул Пшенічка, Наталя Кідалова та Василь Дяків.

Источник