Годуємо разом: у Чернігові готують обіди для понад 1000 малозахищених містян

Гарячі обіди для понад тисячі мешканців Чернігова.

Щовівторка на вулицю Левка Лук’яненка приїжджає польова кухня. Тут малозахищені верстви населення одержують комплексне харчування в межах спільного проєкту «Годуємо разом» Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 та волонтера Артема Ракітіна.

Меню підбирають різноманітне: цього разу відвідувачі куштували рис із курячим м’ясом, фрукти, салати з овочами та запивали домашнім компотом. Кухарі приготували понад сорок кілограмів їжі.

«Готуємо ми вчотирьох. Два кухаря і кухонних дві у нас, допомагають нам готувати. Тому що одній людині дуже важко. О 10 годині ми заправляємо котли, вони киплять, і потім м’ясо вариться, бульйони варяться. Витягуємо м’ясо, оббираємо швидко, і закидаємо крупи, зажарки. Дивимося, яка каша. Коли гречка, коли картопля. Це залежить від того, що нам привезуть?» – розповіла кухарка Галина.

Виїзди польової кухні фінансують переважно користувачі соціальних мереж своїми донатами. Допомагає із крупами громадська організація «Дитячий фонд Чернігівщини», долучаються і звичайні містяни. Серед яких азербайджанська спільнота Чернігова, сьогодні вони надали свіжі огірки та яблука.

«Ця ініціатива з певними перервами, вона діє з першого дня активних бойових дій.І якщо тоді, коли була така необхідність просто критично годувати людей, коли не було світла, води, продуктів харчування. Ми вдень годували до 200 з половиною тисяч мешканців. Це були і тероборона, і цивільне населення. Зараз ми виїздимо один раз на тиждень по вівторках з 12-ї години», – зазначила директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 Регіна Гусак.

«Це робота, яка нам подобається, яку ми робимо повсякчас, допомагаючи іншим людям і продуктами, і речами, і взуттям. Тобто це наша робота, і ми цю роботу з задоволенням робимо. Не перший раз. Ми даємо свої продукти, які можемо.Це картопля, макарони, помідори.Тобто те, що ми маємо — ділимося», – каже голова громадської організації «Дитячий фонд Чернігівщини» Валентина Хуторненко.

Їжа, яку готують на польовій кухні,  поживна і смачна — кажуть чернігівки, що цього разу прийшли на видачу гарячих страв.

Підтримати ініціативу можна на офіційних сторінках благодійників.

Джерело – Новий Чернігів

Фото – Регіна Гусак

Источник

Новости Чернигова