Голова Чернігівської райдержадміністрації пішов під домашній арешт

Очільник РДА Сергій Журман, якого затримали за підозрою у корупції, отримав запобіжний захід. Як повідомляє «Суспільне.Чернігів» з посиланням на адвоката підозрюваного, чиновник буде цілодобово перебувати під домашнім арештом.

Печерський суд Києва постановив утримувати Сергія Журмана, голову Чернігівської райдержадміністрації, підозрюваного в отриманні хабара, під цілодобовим домашнім арештом до 27 грудня.

Адвокат підозрюваного Владислав Кіча вважає звинувачення необґрунтованим:

– Підозра – необґрунтована, справа, як то кажуть, шита білими нитками. Обвинувачення прохало тримання під вартою, я – звільнення під особисте зобов’язання. Суд вирішив десь посередині.

Постановою суду адвокат не задоволений і планує пізніше оскаржувати її у суді, проситиме звільнити посадовця під особисте зобов’язання. Тим часом Сергій Журман перебуватиме під арештом вдома у Чернігові.

Нагадаємо, 4 листопада СБУ затримала на хабарі голову Чернігівської районної державної адміністрації, який також є депутатом Чернігівської обласної ради.

Посадовець нібито отримав 10 тисяч доларів для сприяння у зміні цільового призначення земельної ділянки площею 6 гектарів.

Суспільне. Чернігів

Источник

Новости Чернигова