Голова комітету Ради про візит Зеленського до Польщі: Підготовка наступу та вступ до НАТО


Голова комітету Ради про візит Зеленського до Польщі: Підготовка наступу та вступ до НАТО

Володимир Зеленський та Анджей Дуда (Фото: EPA)

Голова зовнішньополітичного комітету Верховної Ради Олександр Мережко пояснив важливість візиту президента Володимира Зеленського до Польщі. Про це він повідомив у коментарі LIGA.net.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, візит має як символічне, так і практичне значення, оскільки це перший офіційний приїзд Зеленського до Варшави під час повномасштабної війни.

«Це дуже правильно, оскільки Польща показала себе як один із найбільших наших друзів та союзників. Можливо, візит відбувається саме зараз, оскільки Україна готується до контрнаступу, а Польща відіграє роль найбільшого хаба у військово-технічній допомозі Україні», – сказав Мережко.

Парламентарій заявив, що очікує посилення військово-технічної допомоги Україні, а також розв’язання питань стратегічної співпраці між Польщею та Україною під час вступу до Європейського союзу та НАТО.

«Польща робить все можливе для України з погляду військово-технічної допомоги. Вона постійно шукає додаткових можливостей для посилення допомоги Україні. Крім того, Варшава намагається стимулювати інші європейські країни, щоб посилити допомогу Україні», — наголосив нардеп.

  • Зеленський приїжджав до Польщі 10 лютого 2023 року, після відвідування Лондона, Парижа та Брюсселя.
  • Польща намагатиметься скоротити навчання українських військових на Leopard із десяти до п’яти тижнів.
  • Дуда: Для вільного світу життєво важливо, щоб Росія забула про імперські амбіції.

Читайте також: Дуда: На саміті НАТО у липні потрібні гарантії безпеки Україні. Для її майбутнього членства

Джерело