Голова МЗС Литви заявляє, що 12 пакет санкцій проти рф достатньо амбітний і це заважає його швидкому ухваленню

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс стверджує, що 12-й пакет санкцій Євросоюзу, який готується, проти росії «досить амбітний» і це ускладнює дискусії, передає УНН із посиланням на Delfi.

Цитата

«Поки що пакет досить амбітний, наскільки ми бачили пакет раніше, він включає як окремі санкції, сектори, так і окремі компанії. Він охоплює низку областей, і я як завжди радий, що Литва зробила великий внесок у підготовку цього пакету. Але оскільки він амбіційніший, ніж попередні, тому й обговорення складніші»,- сказав Габріелюс Ландсбергіс.

Деталі

За словами голови МЗС Литви, через те, що пакет торкається багатьох напрямків обговорення санкцій є доволі непростими. Це основна причина того, що 12 санкційний пакет досі «не на столі».

Проте Литва сподівається, що він буде прийнятий із збереженням нинішнього обсягу.

Також Ландсбергіс запевнив, що обговорення санкцій проти москви «пройшли непогано», проте складно знайти раціональні аргументи між країнами з різними точками зору.

Нагадаємо

Сьогодні стало відомо, що представлення 12-го пакету санкцій ЄС проти росії продовжує відкладатися та очікується пізніше цього тижня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк пояснив, чому досі немає 12-го пакету санкцій ЄС

Джерело: УНН

Новости Чернигова